Evde Kalanlara Harika Dekorasyon Fikirleri

- - Hiç yorum yok

Bu süreçte çoğumuz evdeyiz. Size evdeyken yapabileceğiniz basit dekorasyon fikirleri vermek istiyoruz. Evinizde yapabileceğiniz basit ama etkili dekorasyon fikirleri ile evinizi kolayca değiştirebilirsiniz. En tarz dekorasyon fikirlerini kolayca yapabilirsiniz.

#1 Çerçeveler
Evinizde resimlerinizi yerleştirebileceğiniz harika çerçeveler yapabilirsiniz. Kolayca sipariş verebileceğiniz dekor taşlar ile hem asabileceğiniz hemde masalara koyabileceğiniz tasarımlar yapabilirsiniz.

ya da kağıtları boyayarak bu şekilde bir çerçeve oluşturmak çok kolaydır.#2 Aynalar için harika bir tasarım yapabilirsiniz.
Evdeki aynanızı dekoratif iple sarabilir ve bu şekilde bir tasarım yapabilirsiniz. Çok kolay uygulanan bu tasarımda sadece bir sicim ip ve sıcak silikon ve makinesi yeterli olacaktır.


#3 Çiçek seviyorsunuz saksılarınıza harika bir tasarım yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir ipi 4 eşit şekilde kesip alttan bağlamaktır. Resimde ayrıntıyı görebilirsiniz.


#4 Çok kolay ve tarz bu tasarımı sunta siparişi vererek yapabilirsiniz. Suntaları eşit boyda kesilmesini sipariş verdiğiniz firmadan isteyebilirsiniz.


#5 Anahtarlık evin en büyük eksiklerinden biridir çok zevkli tasarımları sizinle paylaşmak istedik. Artık sizin becerinize göre istediğinizi yapabilirsiniz.


yada legolarla anahtarlık yapmak çocuğunuz kızabilir ama izin almanızda yarar var.

#6 Eğer bir rafa ihtiyacınız varsa neden böyle bir raf yapmayasınız. Gayet güzel bir raf önerisi veriyoruz. Evet yine ip lazım :)

#7 Tasarım yapmayı seviyorsanız bunu çok seveceksiniz. İhtiyacınız olan led lamba, pil, kavanoz ve yapay çiçekler. Unuttum ve ip :)


#8 Bir hoşgeldiniz mesajı yok mu? evinize gelenlere çok basit bir şekilde yapabilirsiniz. Bir ahşap üzerine sıcak slikon yardımı ile led ışıkla veya iple yapabilirsiniz.


Tasarımları beğendiyseniz yorum yapmayı unutmayın. Pek çok güzel tasarımı kolayca yapabilir ve evinize tarz katabilirsiniz. fikirleri geliştirip kendinize göre yorumlayabilirsiniz. 

Evde yapacağınız 20 dekorasyon fikrini sizin için yazmıştık. Okumak isterseniz linkte yazıyı bulabilirsiniz. Evde dekorasyon fikirleriHiç yorum yok

Yorum Gönder